Hakkimizda

Ümraniye’deki merkezimizde, MK Paris Concept kalite güvencesiyle seçkin müşterilerimize sunmakta olduğumuz güzellik hizmetlerimiz.

MK Paris konsepti, güzellik ve yüksek standartları birleştirme arzusuyla yaratıldı. Kurucusu Mustafa Keskin’in geldiği şehrin zirvesinde, lüksün, modanın ve güzelliğin şehri Paris.

MK Paris Concept, size yüksek kaliteli bir hizmet sunabilmek için Fransız bilgi birikimini doğrudan enstitüsüne taşımayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Enstitü, burayı kaliteli bir referans haline getirmek ve size sağlık, güzellik ve zindelik alanlarındaki en son gelişmelerden kaynaklanan çeşitli tedaviler ve programlar sunmak için uzman Fransız markalarıyla çevrilidir.

Mk Paris Concept, çeşitli hizmetleriyle eksiksiz vücut bakımı sunar: yüz bakımı, vücut bakımı, manikür salonu, yarı kalıcı makyaj, masaj salonu, epilasyon, bölgesel incelme ve silkytouch collegen uygulamasıyla sizlere ultra lüx hizmet sunacaktır….

Göz alıcı, şık ve üst düzey, 160 m2 alana sahip enstitü, size benzersiz ve samimi bir deneyim sunmak için 9 bağımsız odaya sahiptir.

Rahat ve hijyenik güzellik hizmetleri

MK PARİS CONCEPT
Üsküdar, Beykoz, Ümraniye şubesi hizmetinizde

mk-paris-concept-103